066333 - Hubertus Cornelis Schoenmakers, geboren te Raamsdonk op 19 februari 1889, werd priester gewijd op 17 mei 1913 en overleed in het St. Adrianusgesticht te Raamsdonk op 23 juni 1958. Hij was achtereenvolgens kapelaan te Geldrop, Eindhoven en Helmond, daarna rector van het moederhuis van de congregatie van de liefdezusters van O.L.V. Moeder van Barmhartigheid (Oude Dijk) en tegelijkertijd rector van de kweekschool van deze congregatie. Van 5 mei 1933 tot aan zijn emeritaat op 1 oktober 1955 was hij pastoor van Loon op Zand. - Foto's & Kaarten

Hubertus Cornelis Schoenmakers, geboren te Raamsdonk op 19 februari 1889, werd priester gewijd op 17 mei 1913 en overleed in het St. Adrianusgesticht te Raamsdonk op 23 juni 1958. Hij was achtereenvolgens kapelaan te Geldrop, Eindhoven en Helmond, daarna rector van het moederhuis van de congregatie van de liefdezusters van O.L.V. Moeder van Barmhartigheid (Oude Dijk) en tegelijkertijd rector van de kweekschool van deze congregatie. Van 5 mei 1933 tot aan zijn emeritaat op 1 oktober 1955 was hij pastoor van Loon op Zand.

Fotonummer["066333"]
PlaatsTilburg
Datering vanaf1930
Uiterlijke vormfoto
OmschrijvingHubertus Cornelis Schoenmakers, geboren te Raamsdonk op 19 februari 1889, werd priester gewijd op 17 mei 1913 en overleed in het St. Adrianusgesticht te Raamsdonk op 23 juni 1958. Hij was achtereenvolgens kapelaan te Geldrop, Eindhoven en Helmond, daarna rector van het moederhuis van de congregatie van de liefdezusters van O.L.V. Moeder van Barmhartigheid (Oude Dijk) en tegelijkertijd rector van de kweekschool van deze congregatie. Van 5 mei 1933 tot aan zijn emeritaat op 1 oktober 1955 was hij pastoor van Loon op Zand.
Datum

066333 - Hubertus Cornelis Schoenmakers, geboren te Raamsdonk op 19 februari 1889, werd priester gewijd op 17 mei 1913 en overleed in het St. Adrianusgesticht te Raamsdonk op 23 juni 1958. Hij was achtereenvolgens kapelaan te Geldrop, Eindhoven en Helmond, daarna rector van het moederhuis van de congregatie van de liefdezusters van O.L.V. Moeder van Barmhartigheid (Oude Dijk) en tegelijkertijd rector van de kweekschool van deze congregatie. Van 5 mei 1933 tot aan zijn emeritaat op 1 oktober 1955 was hij pastoor van Loon op Zand.
Contact en informatie
sluit Hulp nodig?

We helpen je graag van maandag t/m vrijdag van 19.00 tot 22.00 uur via chat.

Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag wel stellen via e-mail.
sluit Online op dit moment
-
Stel een vraag