600571 - Ruine van kasteel Loon op Zand. Jhr. Alexander Verheyen had grond gekocht om er een kasteel naar middeleeuwse trant te bouwen. Na familieruzies en het overlijden van zijn vrouw in 1908, vertrok hij naar Turkeij onder achterlating van zijn kasteel in aanbouw, dat in de volksmond "De Ruïne" zou gaan heten. - Foto's & Kaarten

Ruine van kasteel Loon op Zand. Jhr. Alexander Verheyen had grond gekocht om er een kasteel naar middeleeuwse trant te bouwen. Na familieruzies en het overlijden van zijn vrouw in 1908, vertrok hij naar Turkeij onder achterlating van zijn kasteel in aanbouw, dat in de volksmond "De Ruïne" zou gaan heten.

DownloadbaarSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotonummerSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Plaats(en)System.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datering vanafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotograafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
HerkomstSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uiterlijke vormSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uitgebreide omschrijvingSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
AnnotatieSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datum

600571 - Ruine van kasteel Loon op Zand. Jhr. Alexander Verheyen had grond gekocht om er een kasteel naar middeleeuwse trant te bouwen. Na familieruzies en het overlijden van zijn vrouw in 1908, vertrok hij naar Turkeij onder achterlating van zijn kasteel in aanbouw, dat in de volksmond "De Ruïne" zou gaan heten.
Contact en informatie
sluit Hulp nodig?
We helpen je graag van maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 16:00 en van 19:00 tot 22:00 uur via chat.
Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag wel stellen via een e-mail naar info@regionaalarchieftilburg.nl.

sluit Online op dit moment
chatOnline -
Stel een vraag