046640 - In 1895 liet fabrikant Cornelis van Puijenbroek-Pluijm een villa bouwen op de splitsing Tilburgseweg-Kloosterstraat. In de krant werd in 1895 melding gemaakt van de bouw: "de twee in aanbouw zijnde nieuwe heerenhuizen van de heeren Puijenbroek en Van Besouw naderen hunne voltooiing en zullen dienen tot een waar sieraad in de gemeente." Na het vertrek van Kees uit de gemeente Goirle, woonde er zijn neef Gérard van Besouw-Verschuuren. Op 20 mei 1921 werd het pand publiek verkocht. Bij de gemeente bestond even het plan om het pand aan te kopen voor de vestiging van een kantoor van de rijksbelastingen. Later woonden er de familie Witlockx en tandarts Koning. Het huis werd begin 1970 gesloopt om plaats te maken voor een vestiging van de Algemene Bank Nederland. - Foto's & Kaarten

In 1895 liet fabrikant Cornelis van Puijenbroek-Pluijm een villa bouwen op de splitsing Tilburgseweg-Kloosterstraat. In de krant werd in 1895 melding gemaakt van de bouw: "de twee in aanbouw zijnde nieuwe heerenhuizen van de heeren Puijenbroek en Van Besouw naderen hunne voltooiing en zullen dienen tot een waar sieraad in de gemeente." Na het vertrek van Kees uit de gemeente Goirle, woonde er zijn neef Gérard van Besouw-Verschuuren. Op 20 mei 1921 werd het pand publiek verkocht. Bij de gemeente bestond even het plan om het pand aan te kopen voor de vestiging van een kantoor van de rijksbelastingen. Later woonden er de familie Witlockx en tandarts Koning. Het huis werd begin 1970 gesloopt om plaats te maken voor een vestiging van de Algemene Bank Nederland.

DownloadbaarSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotonummerSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Plaats(en)System.Collections.Generic.List`1[System.String]
StraatSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datering vanafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uiterlijke vormSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uitgebreide omschrijvingSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
AnnotatieSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datum

046640 - In 1895 liet fabrikant Cornelis van Puijenbroek-Pluijm een villa bouwen op de splitsing Tilburgseweg-Kloosterstraat. In de krant werd in 1895 melding gemaakt van de bouw: "de twee in aanbouw zijnde nieuwe heerenhuizen van de heeren Puijenbroek en Van Besouw naderen hunne voltooiing en zullen dienen tot een waar sieraad in de gemeente." Na het vertrek van Kees uit de gemeente Goirle, woonde er zijn neef Gérard van Besouw-Verschuuren. Op 20 mei 1921 werd het pand publiek verkocht. Bij de gemeente bestond even het plan om het pand aan te kopen voor de vestiging van een kantoor van de rijksbelastingen. Later woonden er de familie Witlockx en tandarts Koning. Het huis werd begin 1970 gesloopt om plaats te maken voor een vestiging van de Algemene Bank Nederland.
Contact en informatie
sluit Hulp nodig?
We helpen je graag van maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 16:00 en van 19:00 tot 22:00 uur via chat.
Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag wel stellen via een e-mail naar info@regionaalarchieftilburg.nl.

sluit Online op dit moment
chatOnline -
Stel een vraag