046036 - Wever Adrianus van Iersel, zoon van Peter van Iersel en Johanna van de Laar. Hij werd geboren te Goirle op 24 januari 1838 en overleed aldaar op 8 september 1898. Hij trouwde met Wilhelmina de Volder. - Foto's & Kaarten

Wever Adrianus van Iersel, zoon van Peter van Iersel en Johanna van de Laar. Hij werd geboren te Goirle op 24 januari 1838 en overleed aldaar op 8 september 1898. Hij trouwde met Wilhelmina de Volder.

DownloadbaarSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotonummerSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Plaats(en)System.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datering vanafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotograafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uiterlijke vormSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uitgebreide omschrijvingSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
AnnotatieSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datum

046036 - Wever Adrianus van Iersel, zoon van Peter van Iersel en Johanna van de Laar. Hij werd geboren te Goirle op 24 januari 1838 en overleed aldaar op 8 september 1898. Hij trouwde met Wilhelmina de Volder.
Contact en informatie
sluit Hulp nodig?
We helpen je graag van maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 16:00 en van 19:00 tot 22:00 uur via chat.
Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag wel stellen via een e-mail naar info@regionaalarchieftilburg.nl.

sluit Online op dit moment
chatOnline -
Stel een vraag