604805 - Antonius Joannes Franciscus Mutsaers, geboren te Tilburg op 1 juli 1834, priester gewijd te Haaren op 8 juli 1855 en twee jaar later benoemd tot kapelaan te Stratum. In 1861 werd hij als professor van de 2e afdeling aan het Groot Seminarie te Haaren verbonden, waarvan hij president werd op 4 november 1884. Verder was hij kanunnik en proost van het kapittel van ´s-Bosch, geheim kamerheer van paus Leo XIII, lid van de commissie van beheer van instituut voor doven te St. Michielsgestel, huisprelaat van de paus en ridder in de orde van Oranje Nassau. Hij overleed te Haaren op 1 december 1904. - Foto's & Kaarten

Antonius Joannes Franciscus Mutsaers, geboren te Tilburg op 1 juli 1834, priester gewijd te Haaren op 8 juli 1855 en twee jaar later benoemd tot kapelaan te Stratum. In 1861 werd hij als professor van de 2e afdeling aan het Groot Seminarie te Haaren verbonden, waarvan hij president werd op 4 november 1884. Verder was hij kanunnik en proost van het kapittel van ´s-Bosch, geheim kamerheer van paus Leo XIII, lid van de commissie van beheer van instituut voor doven te St. Michielsgestel, huisprelaat van de paus en ridder in de orde van Oranje Nassau. Hij overleed te Haaren op 1 december 1904.

Fotonummer["604805"]
PlaatsTilburg
Datering vanaf1900
FotograafAdriaan van Beurden
Herkomst406, Collectie foto's Tilburg, 1865-heden
Uiterlijke vormfoto
OmschrijvingAntonius Joannes Franciscus Mutsaers, geboren te Tilburg op 1 juli 1834, priester gewijd te Haaren op 8 juli 1855 en twee jaar later benoemd tot kapelaan te Stratum. In 1861 werd hij als professor van de 2e afdeling aan het Groot Seminarie te Haaren verbonden, waarvan hij president werd op 4 november 1884. Verder was hij kanunnik en proost van het kapittel van ´s-Bosch, geheim kamerheer van paus Leo XIII, lid van de commissie van beheer van instituut voor doven te St. Michielsgestel, huisprelaat van de paus en ridder in de orde van Oranje Nassau. Hij overleed te Haaren op 1 december 1904.
Datum

604805 - Antonius Joannes Franciscus Mutsaers, geboren te Tilburg op 1 juli 1834, priester gewijd te Haaren op 8 juli 1855 en twee jaar later benoemd tot kapelaan te Stratum. In 1861 werd hij als professor van de 2e afdeling aan het Groot Seminarie te Haaren verbonden, waarvan hij president werd op 4 november 1884. Verder was hij kanunnik en proost van het kapittel van ´s-Bosch, geheim kamerheer van paus Leo XIII, lid van de commissie van beheer van instituut voor doven te St. Michielsgestel, huisprelaat van de paus en ridder in de orde van Oranje Nassau. Hij overleed te Haaren op 1 december 1904.
Contact en informatie
sluit Hulp nodig?

We helpen je graag van maandag t/m vrijdag van 19.00 tot 22.00 uur via chat.

Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag wel stellen via e-mail.
sluit Online op dit moment
-
Stel een vraag