90514 - Made en Drimmelen. De eigenaar van café De Buitelaar was Cees de Vet. Willem Baert en zijn vrouw Marianne waren de latere uitbaters van het café. Op de foto het echtpaar met hun dochtertje. - Foto's & Kaarten

Made en Drimmelen. De eigenaar van café De Buitelaar was Cees de Vet. Willem Baert en zijn vrouw Marianne waren de latere uitbaters van het café. Op de foto het echtpaar met hun dochtertje.

DownloadbaarSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotonummerSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Plaats(en)System.Collections.Generic.List`1[System.String]
StraatSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datering vanafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotograafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uiterlijke vormSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uitgebreide omschrijvingSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
HuisnummerSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datum

90514 - Made en Drimmelen. De eigenaar van café De Buitelaar was Cees de Vet. Willem Baert en zijn vrouw Marianne waren de latere uitbaters van het café. Op de foto het echtpaar met hun dochtertje.
Contact en informatie
sluit Hulp nodig?
We helpen je graag van maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 16:00 en van 19:00 tot 22:00 uur via chat.
Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag wel stellen via een e-mail naar info@regionaalarchieftilburg.nl.

sluit Online op dit moment
chatOnline -
Stel een vraag