064458 - Communie van Louis Joseph Marie (Louis) van Son geboren Tilburg 22 mei 1906 en overleden Amsterdam 27 januari 1986, zoon van Jos van Son en Ria Donders. Loopbaan: ambtenaar ter secretarie gemeente Tilburg, van 1939 tot 1941; tewerkgesteld te Duitsland, van 1943 tot 1945; secretaris Algemene Katholieke Werkgeversvereniging, van 1948 tot 1953; adjunct-directeur N.V. Dakpannen- en kleiwarenindustrie "De Valk v/h J. Meuwissen" te Echt, vanaf 1 januari 1953; lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 5 juni 1963 tot 28 november 1966; staatssecretaris van Economische Zaken (belast met middenstand), van 28 november 1966 tot 5 april 1967; lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 23 februari 1967 tot 18 april 1967; staatssecretaris van Economische Zaken (belast met middenstand, toerisme en handelsbetrekkingen, sinds 15 januari 1970 tevens regionale industrialisatie, buitenlandse economische betrekkingen en exportbevordering), van 18 april 1967 tot 6 juli 1971; lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 11 mei 1971 tot 7 december 1972. - Foto's & Kaarten

Communie van Louis Joseph Marie (Louis) van Son geboren Tilburg 22 mei 1906 en overleden Amsterdam 27 januari 1986, zoon van Jos van Son en Ria Donders. Loopbaan: ambtenaar ter secretarie gemeente Tilburg, van 1939 tot 1941; tewerkgesteld te Duitsland, van 1943 tot 1945; secretaris Algemene Katholieke Werkgeversvereniging, van 1948 tot 1953; adjunct-directeur N.V. Dakpannen- en kleiwarenindustrie "De Valk v/h J. Meuwissen" te Echt, vanaf 1 januari 1953; lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 5 juni 1963 tot 28 november 1966; staatssecretaris van Economische Zaken (belast met middenstand), van 28 november 1966 tot 5 april 1967; lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 23 februari 1967 tot 18 april 1967; staatssecretaris van Economische Zaken (belast met middenstand, toerisme en handelsbetrekkingen, sinds 15 januari 1970 tevens regionale industrialisatie, buitenlandse economische betrekkingen en exportbevordering), van 18 april 1967 tot 6 juli 1971; lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 11 mei 1971 tot 7 december 1972.

Fotonummer["064458"]
PlaatsTilburg
Datering vanaf30-10-1929
Uiterlijke vormfoto
OmschrijvingCommunie van Louis Joseph Marie (Louis) van Son geboren Tilburg 22 mei 1906 en overleden Amsterdam 27 januari 1986, zoon van Jos van Son en Ria Donders. Loopbaan: ambtenaar ter secretarie gemeente Tilburg, van 1939 tot 1941; tewerkgesteld te Duitsland, van 1943 tot 1945; secretaris Algemene Katholieke Werkgeversvereniging, van 1948 tot 1953; adjunct-directeur N.V. Dakpannen- en kleiwarenindustrie "De Valk v/h J. Meuwissen" te Echt, vanaf 1 januari 1953; lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 5 juni 1963 tot 28 november 1966; staatssecretaris van Economische Zaken (belast met middenstand), van 28 november 1966 tot 5 april 1967; lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 23 februari 1967 tot 18 april 1967; staatssecretaris van Economische Zaken (belast met middenstand, toerisme en handelsbetrekkingen, sinds 15 januari 1970 tevens regionale industrialisatie, buitenlandse economische betrekkingen en exportbevordering), van 18 april 1967 tot 6 juli 1971; lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 11 mei 1971 tot 7 december 1972.
Annotatiewww.parlement.com.
Datum

064458 - Communie van Louis Joseph Marie (Louis) van Son geboren Tilburg 22 mei 1906 en overleden Amsterdam 27 januari 1986,  zoon van Jos van Son en Ria Donders.
Loopbaan: ambtenaar ter secretarie gemeente Tilburg, van 1939 tot 1941; tewerkgesteld te Duitsland, van 1943 tot 1945; secretaris Algemene Katholieke Werkgeversvereniging, van 1948 tot 1953;  adjunct-directeur N.V. Dakpannen- en kleiwarenindustrie "De Valk v/h J. Meuwissen" te Echt, vanaf 1 januari 1953; lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 5 juni 1963 tot 28 november 1966;  staatssecretaris van Economische Zaken (belast met middenstand), van 28 november 1966 tot 5 april 1967;  lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 23 februari 1967 tot 18 april 1967; staatssecretaris van Economische Zaken (belast met middenstand, toerisme en handelsbetrekkingen, sinds 15 januari 1970 tevens regionale industrialisatie, buitenlandse economische betrekkingen en exportbevordering), van 18 april 1967 tot 6 juli 1971;  lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 11 mei 1971 tot 7 december 1972.
Contact en informatie
sluit Hulp nodig?

We helpen je graag van maandag t/m vrijdag van 19.00 tot 22.00 uur via chat.

Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag wel stellen via e-mail.
sluit Online op dit moment
-
Stel een vraag