601036 - Versierde boot in de Piushaven, waarschijnlijk woonboot de Jonge Jan van de familie Van Kuijk, met feestvierende buurtgenoten ter gelegenheid van de kroning van koningin Juliana. De naam Foto Quickly Ready werd in 1948 gevoerd door J.W.M. van den Brekel uit de Hoeksestraat 102, en F.C. Gijsbers uit de Lovensestraat 19. - Foto's & Kaarten

Versierde boot in de Piushaven, waarschijnlijk woonboot de Jonge Jan van de familie Van Kuijk, met feestvierende buurtgenoten ter gelegenheid van de kroning van koningin Juliana. De naam Foto Quickly Ready werd in 1948 gevoerd door J.W.M. van den Brekel uit de Hoeksestraat 102, en F.C. Gijsbers uit de Lovensestraat 19.

DownloadbaarSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotonummerSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Plaats(en)System.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datering vanafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotograafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uiterlijke vormSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uitgebreide omschrijvingSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datum

601036 - Versierde boot in de Piushaven, waarschijnlijk woonboot de Jonge Jan van de familie Van Kuijk, met feestvierende buurtgenoten ter gelegenheid van de kroning van koningin Juliana. De naam Foto Quickly Ready werd in 1948 gevoerd door J.W.M. van den Brekel uit de Hoeksestraat 102, en F.C. Gijsbers uit de Lovensestraat 19.
Contact en informatie
sluit Hulp nodig?
We helpen je graag van maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 16:00 en van 19:00 tot 22:00 uur via chat.
Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag wel stellen via een e-mail naar info@regionaalarchieftilburg.nl.

sluit Online op dit moment
chatOnline -
Stel een vraag