045788 - Fabrieksmeisjes van de firma Van Puijenbroek, gefotografeerd voor het hek van de fabriek aan de Bergstraat. Van links naar rechts Sjaan van Erven, haar zus Mien van Erven, Johanna Tra en Bets van der Zande. - Foto's & Kaarten

Fabrieksmeisjes van de firma Van Puijenbroek, gefotografeerd voor het hek van de fabriek aan de Bergstraat. Van links naar rechts Sjaan van Erven, haar zus Mien van Erven, Johanna Tra en Bets van der Zande.

DownloadbaarSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotonummerSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Plaats(en)System.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datering vanafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
HerkomstSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uiterlijke vormSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uitgebreide omschrijvingSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
AnnotatieSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datum

045788 - Fabrieksmeisjes van de firma Van Puijenbroek, gefotografeerd voor het hek van de fabriek aan de Bergstraat. Van links naar rechts Sjaan van Erven, haar zus Mien van Erven, Johanna Tra en Bets van der Zande.
Contact en informatie
sluit Hulp nodig?
We helpen je graag van maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 16:00 en van 19:00 tot 22:00 uur via chat.
Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag wel stellen via een e-mail naar info@regionaalarchieftilburg.nl.

sluit Online op dit moment
chatOnline -
Stel een vraag