080789 - Stichting Udenhouts Belang, opgericht 10-03-1959. Groepsfoto. Rokende mannen met bloem op de revers. Vooraan links (met bril) Ad van de Plas, rechts Frans Kuijpers (wethouder). De man in de achterste rij, vierde van links (die recht in de camera kijkt) is Antonius Johannes Coppens, molenaar in Biezenmortel. - Foto's & Kaarten

Stichting Udenhouts Belang, opgericht 10-03-1959. Groepsfoto. Rokende mannen met bloem op de revers. Vooraan links (met bril) Ad van de Plas, rechts Frans Kuijpers (wethouder). De man in de achterste rij, vierde van links (die recht in de camera kijkt) is Antonius Johannes Coppens, molenaar in Biezenmortel.

DownloadbaarSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotonummerSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Plaats(en)System.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datering vanafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotograafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uiterlijke vormSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uitgebreide omschrijvingSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
AnnotatieSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datum

080789 - Stichting Udenhouts Belang, opgericht  10-03-1959.
Groepsfoto. Rokende mannen met bloem op de revers. Vooraan links (met bril) Ad van de Plas, rechts Frans Kuijpers (wethouder).

De man in de achterste rij, vierde van links (die recht in de camera kijkt) is Antonius Johannes Coppens, molenaar in Biezenmortel.
Contact en informatie
sluit Hulp nodig?
We helpen je graag van maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 16:00 en van 19:00 tot 22:00 uur via chat.
Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag wel stellen via een e-mail naar info@regionaalarchieftilburg.nl.

sluit Online op dit moment
chatOnline -
Stel een vraag