006977 - Pater dr. Gerardus Christianus Maria de Gier, missionaris van het H. Hart, geboren te Tilburg 30 juni 1910, geprofest te Berg en Dal op 20 september 1928, priester gewijd te Rome 29 juni 1934. Hij overleed te Tilburg op 8 oktober 1992. Hij studeerde in Rome en promoveerde daar in 1937 magna cum laude tot doctor in de theologie. Van 1937 tot 1954 doceerde hij dit vak aan het theologicum van de MSC te Stein. Van 1954 tot 1963 was hij provinciaal overste van het MSC in Nederland en in de missies. Van 1963 tot 1965 was hij overste te Stein. Hij was ook pastoraal actief, vooral binnen het Marialegioen. - Foto's & Kaarten

Pater dr. Gerardus Christianus Maria de Gier, missionaris van het H. Hart, geboren te Tilburg 30 juni 1910, geprofest te Berg en Dal op 20 september 1928, priester gewijd te Rome 29 juni 1934. Hij overleed te Tilburg op 8 oktober 1992. Hij studeerde in Rome en promoveerde daar in 1937 magna cum laude tot doctor in de theologie. Van 1937 tot 1954 doceerde hij dit vak aan het theologicum van de MSC te Stein. Van 1954 tot 1963 was hij provinciaal overste van het MSC in Nederland en in de missies. Van 1963 tot 1965 was hij overste te Stein. Hij was ook pastoraal actief, vooral binnen het Marialegioen.

Fotonummer["006977"]
PlaatsTilburg
FotograafSchmidlin, Tilburg
Uiterlijke vormfoto
OmschrijvingPater dr. Gerardus Christianus Maria de Gier, missionaris van het H. Hart, geboren te Tilburg 30 juni 1910, geprofest te Berg en Dal op 20 september 1928, priester gewijd te Rome 29 juni 1934. Hij overleed te Tilburg op 8 oktober 1992. Hij studeerde in Rome en promoveerde daar in 1937 magna cum laude tot doctor in de theologie. Van 1937 tot 1954 doceerde hij dit vak aan het theologicum van de MSC te Stein. Van 1954 tot 1963 was hij provinciaal overste van het MSC in Nederland en in de missies. Van 1963 tot 1965 was hij overste te Stein. Hij was ook pastoraal actief, vooral binnen het Marialegioen.
Datum

006977 - Pater dr. Gerardus Christianus Maria de Gier, missionaris van het H. Hart, geboren te Tilburg 30 juni 1910, geprofest te Berg en Dal op 20 september 1928, priester gewijd te Rome 29 juni 1934. Hij overleed te Tilburg op 8 oktober 1992. Hij studeerde in Rome en promoveerde daar in 1937 magna cum laude tot doctor in de theologie. Van 1937 tot 1954 doceerde hij dit vak aan het theologicum van de MSC te Stein. Van 1954 tot 1963 was hij provinciaal overste van het MSC in Nederland en in de missies. Van 1963 tot 1965 was hij overste te Stein. Hij was ook pastoraal actief, vooral binnen het Marialegioen.
Contact en informatie
sluit Hulp nodig?

We helpen je graag van maandag t/m vrijdag van 19.00 tot 22.00 uur via chat.

Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag wel stellen via e-mail.
sluit Online op dit moment
-
Stel een vraag