057053 - St. ERmelindis in de parochiekerk van Moergestel. De drie lelies in haar rechterhand symboliseren haar maagdelijkheid. In haar linkerhand draagt zij een gebedenboek. Het beeld werd vervaardigd in de 16e eeuw, maar kwam pas eeuwen later terecht in Moergestel. - Foto's & Kaarten

St. ERmelindis in de parochiekerk van Moergestel. De drie lelies in haar rechterhand symboliseren haar maagdelijkheid. In haar linkerhand draagt zij een gebedenboek. Het beeld werd vervaardigd in de 16e eeuw, maar kwam pas eeuwen later terecht in Moergestel.

DownloadbaarSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotonummerSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Plaats(en)System.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datering vanafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotograafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
HerkomstSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uiterlijke vormSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uitgebreide omschrijvingSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
AnnotatieSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datum

057053 - St. ERmelindis in de parochiekerk van Moergestel. De drie lelies in haar rechterhand symboliseren haar maagdelijkheid. In haar linkerhand draagt zij een gebedenboek. Het beeld werd vervaardigd in de 16e eeuw, maar kwam pas eeuwen later terecht in Moergestel.
Contact en informatie
sluit Hulp nodig?
We helpen je graag van maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 16:00 en van 19:00 tot 22:00 uur via chat.
Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag wel stellen via een e-mail naar info@regionaalarchieftilburg.nl.

sluit Online op dit moment
chatOnline -
Stel een vraag