602004 - Christina Gertruda Maria Justina Elisabeth (Christine) Teulings. Zij werd geboren te ´s-Hertogenbosch op 27 februari 1874 en overleed in 1968 als dochter van Nicolaus Martinus Teulings en van Geertruij van Turnhout. Zij huwde op 22 mei 1902 te Tilburg met Henri Frederik August van Beurden, geboren te Tilburg op 14 februari 1874 en aldaar overleden op 14 oktober 1930 als zoon van fotograaf Adriaan van Beurden en van Magdalena Margartea Niederau. Henri van Beurden was boekhouder en secretaris van voetbaclub Willem II. Hij woonde met zijn gezin aan de Tuinstraat 76 te Tilburg. Na het overlijden van Henri van Beurden verhuisde Christine Teulings met haar kinderen naar de Willem II-straat 39, waar haar zoon Leo als fotograaf werkzaam was. - Foto's & Kaarten

Christina Gertruda Maria Justina Elisabeth (Christine) Teulings. Zij werd geboren te ´s-Hertogenbosch op 27 februari 1874 en overleed in 1968 als dochter van Nicolaus Martinus Teulings en van Geertruij van Turnhout. Zij huwde op 22 mei 1902 te Tilburg met Henri Frederik August van Beurden, geboren te Tilburg op 14 februari 1874 en aldaar overleden op 14 oktober 1930 als zoon van fotograaf Adriaan van Beurden en van Magdalena Margartea Niederau. Henri van Beurden was boekhouder en secretaris van voetbaclub Willem II. Hij woonde met zijn gezin aan de Tuinstraat 76 te Tilburg. Na het overlijden van Henri van Beurden verhuisde Christine Teulings met haar kinderen naar de Willem II-straat 39, waar haar zoon Leo als fotograaf werkzaam was.

DownloadbaarSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotonummerSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Plaats(en)System.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datering vanafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotograafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uiterlijke vormSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uitgebreide omschrijvingSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datum

602004 - Christina Gertruda Maria Justina Elisabeth (Christine) Teulings. Zij werd geboren te ´s-Hertogenbosch op 27 februari 1874 en overleed in 1968 als dochter van Nicolaus Martinus Teulings en van Geertruij van Turnhout. Zij huwde op 22 mei 1902 te Tilburg met Henri Frederik August van Beurden, geboren te Tilburg op 14 februari 1874 en aldaar overleden op 14 oktober 1930 als zoon van fotograaf Adriaan van Beurden en van Magdalena Margartea Niederau. Henri van Beurden was boekhouder en secretaris van voetbaclub Willem II. Hij woonde met zijn gezin aan de Tuinstraat 76 te Tilburg. Na het overlijden van Henri van Beurden verhuisde Christine Teulings met haar kinderen naar de Willem II-straat 39, waar haar zoon Leo als fotograaf werkzaam was.
Contact en informatie
sluit Hulp nodig?
We helpen je graag van maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 16:00 en van 19:00 tot 22:00 uur via chat.
Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag wel stellen via een e-mail naar info@regionaalarchieftilburg.nl.

sluit Online op dit moment
chatOnline -
Stel een vraag