006970 - Portret van J.J.F. van Gorp als bewijs van tevreden en genegenheid aangeboden door Ch. Widor, president van de jury van het Groot Internationaal Concours te Parijs. Jan van Gorp (vioolbouwer te Tilburg) lid van het Kessels´ Muziekkorps. - Foto's & Kaarten

Portret van J.J.F. van Gorp als bewijs van tevreden en genegenheid aangeboden door Ch. Widor, president van de jury van het Groot Internationaal Concours te Parijs. Jan van Gorp (vioolbouwer te Tilburg) lid van het Kessels´ Muziekkorps.

DownloadbaarSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotonummerSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Plaats(en)System.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datering vanafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
HerkomstSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uiterlijke vormSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uitgebreide omschrijvingSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datum

006970 - Portret van J.J.F. van Gorp als bewijs van tevreden en genegenheid aangeboden door Ch. Widor, president van de jury van het Groot Internationaal Concours te Parijs. 
Jan van Gorp (vioolbouwer te Tilburg) lid van het Kessels´ Muziekkorps.
Contact en informatie
sluit Hulp nodig?
We helpen je graag van maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 16:00 en van 19:00 tot 22:00 uur via chat.
Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag wel stellen via een e-mail naar info@regionaalarchieftilburg.nl.

sluit Online op dit moment
chatOnline -
Stel een vraag