001563 - De Lange Nieuwstraat in oostelijke richting. Links Lange Nieuwstraat nr. 65, woning en winkel van sigarenfabrikant J. van Beek, merk 'Grando'. Voor het raam een poster van de 'Apollo-bioscope'. Enkele panden verder achter het puntgeveltje, de bewaarschool van de gereformeerde gemeente. Links de Nijverstraat. - Foto's & Kaarten

De Lange Nieuwstraat in oostelijke richting. Links Lange Nieuwstraat nr. 65, woning en winkel van sigarenfabrikant J. van Beek, merk 'Grando'. Voor het raam een poster van de 'Apollo-bioscope'. Enkele panden verder achter het puntgeveltje, de bewaarschool van de gereformeerde gemeente. Links de Nijverstraat.

DownloadbaarSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotonummerSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Plaats(en)System.Collections.Generic.List`1[System.String]
StraatSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datering vanafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uiterlijke vormSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uitgebreide omschrijvingSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
HuisnummerSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datum

001563 - De Lange Nieuwstraat in oostelijke richting. Links Lange Nieuwstraat nr. 65, woning en winkel van sigarenfabrikant J. van Beek, merk 'Grando'. Voor het raam een poster van de 'Apollo-bioscope'. Enkele panden verder achter het puntgeveltje, de bewaarschool van de gereformeerde gemeente. Links de Nijverstraat.
Contact en informatie
sluit Hulp nodig?
We helpen je graag van maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 16:00 en van 19:00 tot 22:00 uur via chat.
Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag wel stellen via een e-mail naar info@regionaalarchieftilburg.nl.

sluit Online op dit moment
chatOnline -
Stel een vraag