602006 - Interieur van het atelier van hoffotograaf Van Beurden aan de Willem II-straat 39. De twee leerling fotografen zijn foto´s of reproducties aan het retoucheren. Daarachter staan een jongen aan de drukpers. Gezien de grote hoeveelheid foto´s of prenten die links op de foto staan opgestapeld had het atelier opdrachten genoeg. Rechts staan de geretoucheerde portretfoto´s te drogen. De persoon in het midden is Leo van Beurden (1905-1961), de latere en laatste fotograaf van atelier A. van Beurden. - Foto's & Kaarten
Interieur van het atelier van hoffotograaf Van Beurden aan de Willem II-straat 39. De twee leerling fotografen zijn foto´s of reproducties aan het retoucheren. Daarachter staan een jongen aan de drukpers. Gezien de grote hoeveelheid foto´s of prenten die links op de foto staan opgestapeld had het atelier opdrachten genoeg. Rechts staan de geretoucheerde portretfoto´s te drogen. De persoon in het midden is Leo van Beurden (1905-1961), de latere en laatste fotograaf van atelier A. van Beurden.
Fotonummer["602006"]
PlaatsTilburg
Straat["Willem II-straat"]
Datering vanaf1925
FotograafA. van Beurden
Uiterlijke vormfoto
OmschrijvingInterieur van het atelier van hoffotograaf Van Beurden aan de Willem II-straat 39. De twee leerling fotografen zijn foto´s of reproducties aan het retoucheren. Daarachter staan een jongen aan de drukpers. Gezien de grote hoeveelheid foto´s of prenten die links op de foto staan opgestapeld had het atelier opdrachten genoeg. Rechts staan de geretoucheerde portretfoto´s te drogen. De persoon in het midden is Leo van Beurden (1905-1961), de latere en laatste fotograaf van atelier A. van Beurden.
Huisnummer39
Datum