054912 - Huwelijk Harrie van Dun met Wilhelmina Spoormakers. Henricus Josephus van Dun werd geboren te Tilburg op 5 september 1912 en overleed in het St. Elisabeth Ziekenhuis te Tilburg op 1 juni 1977 als weduwnaar van Wilhelmina Spoormakers, die nog geen twee maanden eerder overleed. Hij werd begraven in zijn woonplaats Oisterwijk. - Foto's & Kaarten

Huwelijk Harrie van Dun met Wilhelmina Spoormakers. Henricus Josephus van Dun werd geboren te Tilburg op 5 september 1912 en overleed in het St. Elisabeth Ziekenhuis te Tilburg op 1 juni 1977 als weduwnaar van Wilhelmina Spoormakers, die nog geen twee maanden eerder overleed. Hij werd begraven in zijn woonplaats Oisterwijk.

DownloadbaarSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotonummerSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Plaats(en)System.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datering vanafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotograafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uiterlijke vormSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uitgebreide omschrijvingSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datum

054912 - Huwelijk Harrie van Dun met Wilhelmina Spoormakers. Henricus Josephus van Dun werd geboren te Tilburg op 5 september 1912 en overleed in het St. Elisabeth Ziekenhuis te Tilburg op 1 juni 1977 als weduwnaar van Wilhelmina Spoormakers, die nog geen twee maanden eerder overleed. Hij werd begraven in zijn woonplaats Oisterwijk.
Contact en informatie
sluit Hulp nodig?
We helpen je graag van maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 16:00 en van 19:00 tot 22:00 uur via chat.
Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag wel stellen via een e-mail naar info@regionaalarchieftilburg.nl.

sluit Online op dit moment
chatOnline -
Stel een vraag