047137 - De voormalige St. Thomasschool aan de Thomas van Diessenstraat, gebouwd in 1891. Het beeld van St. Thomas boven de hoofdingang werd geschonken door de familie Schellekens in 1908. In 1975 werd deze school voor basisonderwijs totaal afgekeurd, later ging het gebouw deel uitmaken van het Jan van Besouwhuis. - Foto's & Kaarten
De voormalige St. Thomasschool aan de Thomas van Diessenstraat, gebouwd in 1891. Het beeld van St. Thomas boven de hoofdingang werd geschonken door de familie Schellekens in 1908. In 1975 werd deze school voor basisonderwijs totaal afgekeurd, later ging het gebouw deel uitmaken van het Jan van Besouwhuis.
Fotonummer["047137"]
PlaatsGoirle
Straat["Thomas van Diessenstraat"]
Datering vanaf1912
Uiterlijke vormfoto
OmschrijvingDe voormalige St. Thomasschool aan de Thomas van Diessenstraat, gebouwd in 1891. Het beeld van St. Thomas boven de hoofdingang werd geschonken door de familie Schellekens in 1908. In 1975 werd deze school voor basisonderwijs totaal afgekeurd, later ging het gebouw deel uitmaken van het Jan van Besouwhuis.
AnnotatieEen eeuw Goirle, 1870-1970, p. 122.
Datum