007226 - Brief. Een van de vele folio´s waarop Pels Rijcken samenvattingen van de processen-verbaal bewaarde. Dit is het uittreksel van proces-verbaalnummer 16, opgenomen op 25 augustus 1900, waarin Van Isterdaal(of Van Isterdael) verhoord. Links (in potlood) opmerkingen van Pels Rijcken zelf: ´Wordt de kerk s avonds van binnen gesloten? met een sleutel, ja. - Foto's & Kaarten

Brief. Een van de vele folio´s waarop Pels Rijcken samenvattingen van de processen-verbaal bewaarde. Dit is het uittreksel van proces-verbaalnummer 16, opgenomen op 25 augustus 1900, waarin Van Isterdaal(of Van Isterdael) verhoord. Links (in potlood) opmerkingen van Pels Rijcken zelf: ´Wordt de kerk s avonds van binnen gesloten? met een sleutel, ja.

DownloadbaarSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
FotonummerSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Plaats(en)System.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datering vanafSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uiterlijke vormSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Uitgebreide omschrijvingSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
AnnotatieSystem.Collections.Generic.List`1[System.String]
Datum

007226 - Brief. Een van de vele folio´s waarop Pels Rijcken samenvattingen van de processen-verbaal bewaarde. Dit is het uittreksel van proces-verbaalnummer 16, opgenomen op 25 augustus 1900, waarin Van Isterdaal(of Van Isterdael) verhoord. Links (in potlood) opmerkingen van Pels Rijcken zelf: ´Wordt de kerk s avonds van binnen gesloten? met een sleutel, ja.
Contact en informatie
sluit Hulp nodig?
We helpen je graag van maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 16:00 en van 19:00 tot 22:00 uur via chat.
Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag wel stellen via een e-mail naar info@regionaalarchieftilburg.nl.

sluit Online op dit moment
chatOnline -
Stel een vraag